Türkiye'nin ilk ve tek PES&FIFA kariyer paylaşım sitesindesin.

Ailemizin içine katılmak ve kariyerini sergilemek,formamızı,yüzlerimizi,krampon ve çeşitli yamalarımızı kullanmak,kaliteli zaman geçirmek için ;

Üye olmalısınız.
Türkiye'nin ilk ve tek PES&FIFA kariyer paylaşım sitesindesin.

Ailemizin içine katılmak ve kariyerini sergilemek,formamızı,yüzlerimizi,krampon ve çeşitli yamalarımızı kullanmak,kaliteli zaman geçirmek için ;

Üye olmalısınız.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

3-1'den 4-3'e çevirdiğim maç...

3 posters
YazarMesaj
ersintepe
[KURUCU YÖNETİCİ]
[KURUCU YÖNETİCİ]
ersintepe

3-1'den 4-3'e çevirdiğim maç... Empty
MesajKonu: 3-1'den 4-3'e çevirdiğim maç...   3-1'den 4-3'e çevirdiğim maç... EmptySalı Mart 06, 2012 6:42 pm

Geçen arkadaşla evde pleysteyşındayız hacı taammı.bu kakayla buldu golü.ben has**** havalarındayım.o real ben barca.neyse ben kasarken bu 2.golü mesutla buldu.dedim taam a**** koyim ben rahat takılacağım.messi villayı kaçırdı 2-1 oldu.üç beş dakika sonra ronaldo penaltıdan 3-1 yaptı.Ben messiyle çalım çalım gittim.golü buldum.hafiften hafiften sırıtıyorum.sonra xavi ile frikikten buldum.oturduğumuz yerin yaylarını kırdım.bir vazo kırdım önümdeki makarnayı ve kolayı yere döktüm.buraya dikkat.real madrid tamamen kapanmış kaleci öndeymiş haberim yok.kaleye var 55-60 metre.ortasahanın oralardayım lan.xaviyle fabregas yan yana.xavi topu W ile fabregasın önüne bıraktı.90+5.. ulan dedim olursa ekime olmazsa s****e kadar.gözümü kapattım bir çaktım.gözümü açtığımda casillas slow motion olarak geri uçuyor,top tam çataldan içeri giriyordu.saydıklarım tamamen doğrudur.ben oyun esnasında kendimi kaybediyorum.önce televizyonu patlattım ( golü atınca televizyonu tutup havaya kaldırdım zıpladım yere düştü patladı.ayaklarımız cam sehpanın altındaydı zıplayınca tuz buz oldu.

Özeti : delirdim.
https://pesci.yetkinforum.com
Central

Central

MesajKonu: Geri: 3-1'den 4-3'e çevirdiğim maç...   3-1'den 4-3'e çevirdiğim maç... EmptySalı Mart 06, 2012 7:27 pm

Hocam sen hangi kafadasın Very Happy Televizyondan ne istedin Very Happy
Felipe melooo

Felipe melooo

MesajKonu: Geri: 3-1'den 4-3'e çevirdiğim maç...   3-1'den 4-3'e çevirdiğim maç... EmptyCuma Mart 09, 2012 11:03 am

olursa ekime kadar olmassa S******kadar Very Happy

3-1'den 4-3'e çevirdiğim maç...
1 sayfadaki 1 sayfası